Administrator Retea

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Administrare echipamente de comunicatii si servere
- Raportari specifice periodice si ad-hoc
- Intretinere retea structurata
- Intretinere computere si echipamente comunicatii
- Configurare servere, computere si echipamente
- Administrare servere email

CERINTE

- Studii: tehnice de specialitate, superioare cu diploma de licenta/medii cu diploma de bacalaureat,
- Experienta in domeniu de minim 4 ani
- Cunostinte MS SQL, My SQL, Windows, Linux, retelistica, programare, hardware, telecomunicatii
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de analiza si sinteza
- Aptitudini de a lucra cu documente
- Respectare a instructiunilor scrise si orale
- Atentie concentrata si distributiva
- Memorie vizuala
- Rezistenta la stress
- Flexibilitate
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

In ROSEGUR vei gasi o echipa dinamica, un mediu de lucru divers, deschis si reale posibilitati de dezvoltare profesionala.

Te asteptam alaturi de noi!

Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate