ADMINISTRATOR RETEA

Depozitarul Central SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Pregatirea de specialitate: studii superioare cu profil IT

Cunostinte – profil maximal:
-Cunostinte de operare:
-Sisteme de operare: Windows, Linux, UNIX/AIX
-Pachete de programe: MS Office
-Cunostinte de administrare:
-Servere de baze de date: MS SQL Server
-Software management retea
-Configurari si upgrade firmware echipamente active de retea
-Cunostinte de depanare hardware si software pentru echipamente de tehnica de calcul
-Configurari firewall + routing
Limbi straine: Engleza

Experienta si competente de lucru in mediul financiar – bancar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salarizare motivanta, in acord cu performantele si competentele

Depozitarul Central este o societate pe actiuni, membra a grupului B.V.B..
Societate aflata in plina ascensiune, are ca domeniu de activitate asigurarea bazei logistice pentru realizarea operatiunilor financiare.