ADMINISTRATOR RESEDINTA

SC PUBLICONSULTING EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TOATE RESPONSABILITATILE SE APLICA ATAT PENTRU ADMINISTRAREA RESEDINTEI DIN BUCURESTI, PRECUM SI IN DEPLASARILE PERIODICE PENTRU RESEDINTA DIN STRAINATATE

1. Coordoneaza intreaga activitate de administrare a resedintei
2. Mentine legatura cu furnizorii externi de servicii
3. Coordoneaza personalul auxiliar al resedintei: femeie de serviciu, gradinar.
4. Asigura aprovizionarea si gestionarea produselor necesare pentru intretinerea resedintei
5. Asigura buna functionare a echipamentelor si instalatiilor cu care este dotata resedinta
6. Ia masuri urgente de remediere a unor defectiuni care pot aparea la instalatiile resedintei
7. Executa operativ si corect sarcinile de serviciu trasate de superior, respectand disciplina muncii
8. Este obligat sa se prezinte la serviciu la ora fixata in program, odihnit, in tinuta corespunzatoare si sa respecte programul stabilit

CERINTE

1. Conditie eliminatorie – PORTUGHEZA INCEPATOR sau SPANIOLA AVANSAT!
2. Studii medii sau superioare
3. Experienta minim 3 ani, de preferat in administrarea de cladiri, imobile, pensiuni
4. Cunostinte temeinice in domeniul administrativ
5. Disponibilitate program prelungit, inegal, putandu-se lucra si in weekend in functie de necesitati
6. Disponibilitate deplasari periodice in strainatate pentru administrarea unei resedinte secundare
7. Permis conducere categoria B cu experienta dovedita
8. Cazier fara probleme
9. Rezistent la stres
10. Capacitate de organizare si planificare

BENEFICII OFERITE

1. Salariu motivant
2. Asigurarea tuturor cheltuielilor pentru deplasarile in strainatate
3. Decontarea cheltuielilor de transport in Bucuresti

DESCRIEREA FIRMEI

YourCOO – consultantul tau in organizare si optimizare

Principalele servicii oferite sunt:

• Analiza si propunerea de masuri organizatorice concrete in vederea cresterii satisfactiei clientilor, eficientizarii activitatii, asigurarii controlului si reducerii costurilor, imbunatatirii calitatii produselor/serviciilor, cresterii vitezei de realizare si livrare a produselor/serviciilor;

• Analiza si propunerea de actiuni pentru reorganizarea, restructurarea activitatii companiei;

• Optimizarea si eficientizarea fluxurilor si structurilor organizationale;

• Definirea KPI-urilor (Key Performance Indicators) in vederea masurarii performantei companiei;

• Propunerea si intocmirea efectiva a politicilor, procedurilor si instructiunilor de lucru, precum si implementarea acestora in companie;

• Consultanta in definirea si implementarea managementului calitatii (ISO).