Administrator magazin online

Teleprecision-MTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului on line
- comunicarea cu clientii magazinului on line
- gestionarea comenzilor electronice si telefonice
- realizeaza documente de livrare a marfurilor catre clienti (emite facturi aferente comenzilor, acte de livrare, etc)
- pregateste marfa pentru livrare catre clienti (impachetarea coletelor, generare de note AWB sau curierat)
- promovarea si comercializarea produselor oferite de companie
- ofera informatii despre produse si modul lor de folosire
- ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile lor
- participa la receptia cantitativa a produselor care intra in gestiune
- participa la diverse activitati in cadrul magazinului
- poate si are pregatirea sa modifice lucruri legate de magazinul online (cunostinte PHP,HTML,MYSQL, JAVA)

CERINTE

Bun cunoscator de programe de calculator, experienta in grafica de web,administare site online
Spirit responsabil, atent, priceput in relatiile cu publicul, o buna comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, telefon, mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor autorizat pentru Romania pentru:
- Fujikura-divizia aparate sudura fibra optica si
- AFL -divizia aparate de test fibra optica
- Mills - accesorii si consumabile fibra optica