Administrator Magazin Online

S.C. AM TOOLS INDUSTRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿¿¿ Intretine si actualizeaza informatia disponibila pe site
¿¿¿ Determina necesitatile de dezvoltare ale site-ului
¿¿¿ Proceseaza comenzile venite prin intermediul site-ului
¿¿¿ Intretine site-ul din punct de vedere al designului grafic
¿¿¿ Intretine imaginea si specificatiile produselor comercializate prin intermediul site-ului
¿¿¿ Monitorizeaza concurenta companiei si raporteaza periodic
¿¿¿ Perfectioneaza site-ul
¿¿¿ Modifica si adapteaza paginile web
¿¿¿ Asigura intretinerea si update-area site-ului
¿¿¿ Modifica paginile prin adaugarea de noi informatii si update-uri
¿¿¿ Administreaza magazine online care ruleaza pe o platforma comuna
¿¿¿ Se ocupa de relatia cu clientii
¿¿¿ Se ocupa de expedierea produselor prin curierat
¿¿¿ Asigura suportul telefonic pentru clienti
¿¿¿ Administreaza, proceseaza si verifica comenzile
¿¿¿ Mentine relatia cu clientii
¿¿¿ Asigurarea bunei functionari a site-ului prin colaborarea cu furnizorii suportului tehnic
¿¿¿ Realizeaza popularea magazinului online cu produsele companiei
¿¿¿ Documenteaza (traduceri, prelucrare foto) produsele magazinului
¿¿¿ Pre-proceseaza comenzile primite de la clienti si le transmite mai departe spre procesare
¿¿¿ Propune cele mai bune metode pentru promovarea vanzarilor

CERINTE

¿¿¿ Persoana serioasa cu multiple cunostinte IT
¿¿¿ Cunostinte de programare (PHP si MYSQL; CSS, HTML si JavaScript) constituie avantaj
¿¿¿ Cunostinte avansate: Office, Adobe Photoshop, Corel Draw
¿¿¿ Viteza mare de introducere date
¿¿¿ Depanare software la calculator
¿¿¿ Cunostinte avansate internet
¿¿¿ Experienta anterioara in administrare site-uri
¿¿¿ Persoana organizata, comunicativa, responsabila, ordonata si atenta la detalii
¿¿¿ Crearea structurii bazelor de date, si intretinerea acestora
¿¿¿ Capacitate de analiza si rezolvare de probleme aparute pe parcursul derularii proiectului
¿¿¿ Implicare in definirea specificatiilor proiectelor
¿¿¿ Eficienta in munca de echipa

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic si competitiv
- pachet salarial motivant cu posibilitati de crestere ¿¿n functie de rezultate
- mediu de lucru in care initiativa si implicarea persoanla sunt apreciate si rasplatite
- siguranta si seriozitatea respectarii angajamentelor fata de angajati
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist
- respectarea promisiunilor facute angajatilor si partenerilor

comercializam piese auto romanesti si import, service auto, birotica papetarie