Administrator Magazin Online

Pasol Ana Octavia Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Operare in programul de gestiune (emitere facturi, chitante avize catre client)
• Creare conturi de client si plasare comenzi;
• Adaugare produse pe site, descrieri, imagini;
• Monitorizare si procesare comenzi (online, telefonic, pe mail)
• Pregatire colete si livrare prin curier;
• Administrarea conturilor de social media (Facebook, Google+, Instagram, Twitter);
• Monitorizarea stocurilor de produse si procesarea modificarilor ca urmare a comenzilor primite;
• Arhivarea si gestionarea documentelor din cadrul companiei;
• Mentinerea unei relatii comerciale cu clientii si firma de curierat;
• Alte activitati;

CERINTE

• Cunostinte financiar contabile-basic level;
• Cunostinte Microsoft-Office;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de promovare rapida/firma este noua pe piata din Romania;
- Mediu de lucru placut/ profesionist;
- Contract de munca full time;
- Discount atractiv pentru produsele comercializate pe site.

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin online www.zenda.ro