Administrator logistica

GRUP DE PAZA PROTECTIE SI MONITORIZARE MAO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrare baze de date.
Intretinere parc auto.
Intretinere si distribuire tinute.
Gestiunea, intretinerea si repartizarea echipamentelor tehnice si a ecchipamentelor specifice activitatii de paza (statii radio, telefoane, bastoane, tomfe, lanterne).

CERINTE

Bune abilitati de comunicare si negociere, perzenta agreabila, putere de analiza, ordonat, riguros, creativitate, capacitatea de a lua decizii si de a-si asuma responsabilitati, spirit de echipa, rezistenta la efort intelectual, disponibilitatea pentru calatorii in tara.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit de atractiv;
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- posibilitatea de a avansa in cadrul companiei;
- posiblitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
- instruire si training permanent.

Avand ca parteneri mari companii din Romania, suntem intr-o continua extindere. Datorita seriozitatii si profesionalismului, firma noastra a format o echipa de profesionisti si a reusit sa se impuna in elita agentiilor care ofera servicii de securitate.