Administrator locuinte in sistem ASPROP

sam&rrr

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Administratori de locuinte (de Cartiere rezidentiale, ANL, sociale sau de bloc, de proprietari, oriunde in ROMANIA), pentru a semna un parteneriat privind promovarea ASPROP, cu optiuni de angajare, sau cu contract de comision.

CERINTE

Autorizat de primaria locala, cf. L230/2007 .

BENEFICII OFERITE

Negociabil.
La oricare 15-20 de administratori inscrisi in parteneriat, asiguram in localitatea dv. un curs de utilizare ASPROP

Suntem o firma de software care are o zonă de interes numită simplu: INTERNET.
În această zonă, dorim să dezvoltăm şi/sau să implementăm aplicaţii informatice care să folosească o reţea de calculatoare (INTERNET/INTRANET) , pentru a se centraliza şi prelucra un volum mare de date, finalitatea ducând la o cât mai bună informare a celor implicaţi, asigurând orice client că orice proiect este la fel de important, iar tehnologia folosită îi asigură eficienţă. Suportul tehnic post-implementare dă garanţia că un proiect cu noi are viitor şi stabilitate în timp.