ADMINISTRATOR IT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrare retele, server, baza date SQL;
- Intretinere program de contabilitate Charisma;
- Mentine legatura cu furnizorul de soft;
- Instalare/ intretinere software si hardware;
- Cunostinte de business;
- Cunostinte tranzactii sql;
- Cunostinte de crystal reports;
- Se asigura training.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare;
- Experienta minim 2 ani pe post similar (administrator IT baza date SQL);
- Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office; administrare retele, servere, SQL, crystal reports;
- Avantaj permis auto categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, atenta, pasionat de domeniu.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 600 si 800 EURO.
-Se ofera telefon, masa de pranz.
-Program de lucru L-V: 08.00-17.00, dispus pentru interventii urgente la orice ora.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIE SI COMERCIALIZARE CARNE DE PUI.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 3.