Administrator IT

AUDIO NOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne mărim echipa! Căutăm Administrator IT !

Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara
Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul tehnologiei informatiei
Cunostinte hardware si instalare software, operare si administrare PC, Windows 10, Windows Sever
Persoana atenta la detalii, este proactiva, cu o gandire analitica;
Persoana organizata, responsabila cu capacitate de a prioritiza sarcinile.
Cunostinte necesare administrarii fizice a unei retele de calculatoare
Abilitatea de a gestiona activitatile individuale si in echipa
Abilitati de folosire a uneltelor de software specifice
Limba engleza – nivel mediu
Cunostinte ERP SAP

CERINTE

Acorda asistenta de specialitate tuturor angajatior conform procedurilor de lucru
Administreaza reteaua informatica si cea de telecomunicatii a Companiei (inclusiv a punctelor de lucru)
Instalarea si mentinearea la zi a softurilor folosite in firma
Asigura managementul utilizatorilor infrastructurii informatice
Implementarea politicilor de securitate ale companiei
Responsabil cu instalarea, configurarea și mentenanța stațiilor de lucru sau a perifericelor de network
Intocmirea si transmitere diferitelor rapoarte de sfarsit de luna
Instruirea personalului privind modificarile aduse in sistemul informatic

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonuri de masă
Decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

De peste 23 de ani suntem alături de oameni!

Audionova este lider în piața de aparate auditive din România. Experiența noastră ne-a ajutat să înțelegem mai bine omul și felul în care auzul îi influențează viața cotidiană. De aceea, ne dedicăm oamenilor și oferim soluții prin testări de auz, consiliere pentru a gasi cea mai buna solutie, aparate auditive și accesorii. Acțiunile noastre sunt continue și nu se termina odată cu achiziția aparatelor auditive. Acestea continuă cu reglaje și lucrări de mentenanță pentru a îmbunătăți viața tuturor oamenilor care ne calcă pragul.

Te așteptăm în echipa noastră!