ADMINISTRATOR IT

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este responsabil de mentinerea in conditii optime de functionare a retelei de calculatoare;
- Implementeaza programe noi in retea, devirusari.
- Verifica periodic intrega retea si remediaza eventualele probleme aparute;
- Sustine membri echipei prin rezolvarea oricaror probleme tehnice;
- Realizarea upgradarea site-ului companiei

CERINTE

- Solide cunostinte IT (soft si hard);
- Deschidere pentru idei noi, imaginatie
- Cunostinte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- se negociaza in cadrul interviului

CBC Romania este o companie de consultanta manageriala in marketing-vanzari si in afaceri.
O trasatura specifica noua, una cu care am plecat de la bun inceput la drum, este aceea ca ne dorim totul. Urmarim sa facem lucruri serioase, avem planuri nu iesite din comun dar foarte indraznete ¿ ceea ce vrem noi reprezinta scopuri ambitioase pentru o firma din cadrul unei industrii care a devenit extrem de competitiva.
In timpul trecut de la infiintare, am oferit solutii complete marilor companii client cunoscute din Romania, solutii profesionale asupra unor probleme cu impact in performanta si valoarea pe termen lung a acestora.
CBC Romania:
¿ Training si consultanta manageriala strategica
¿ Locul patru in topul firmelor din domeniu
¿ Cultura organizationala solida si valori organizationale bine definite
¿ Personal specializat in domeniul vanzarilor,marketingului si managementului strategic
¿ Personal cu experienta practica in domeniu, minim 10 ani

noi stim, noua ne pasa, noi putem!