Administrator depozit PART TIME

CERES UNION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul propus se refera la depozitul unui magazin online ce vinde seminte profesionale de legume, echipamente horticole, produse de protectia plantelor, substraturi, folii precum si alte input-uri necesare in activitatea horticola.

Job-ul presupune administrarea comenzilor primite de la operatorii de facturare, cautarea produselor in depozit si ambalarea comenzilor conform facturii primite, lipirea awb-ului si trimiterea coletelor.

CERINTE

- ambalarea in conformitate cu factura primita;
- ambalarea in siguranta a produselor;
- lipirea awb-ului si gestionarea spatiului de lucru pentru impartirea coletelor pe fiecare curier in parte;
- cantarirea coletelor agabaritice, gasirea solutiilor de ambalare;
- pastrarea spatiului de lucru curat;
- asezarea marfii pe raft conform categoriilor de produse din care aceasta apartine;
- receptionarea marfii, verificarea cantitatilor primite si a loturilo;
- verificarea periodica a datelor de expirare ale produselor comercializate;
- incarcarea/descarcarea coletelor grele - greutate maxima 25 kg
- Postul este part-time si se adreseaza si persoanelor fara experienta in domeniu;
- Nu avem preferinte in ceea ce tine de varsta candidatului - acceptam de la studenti la pensionari - ideal este cineva ce poate depune si un mic efort - cararea si incarcarea coletelor in masinile curierilor;

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru - de la ora 12.00 la 17.00 - sensibil discutabil in functie de preferintele candidatului;
- Se ofera contract de munca si salariu NET 1100 lei;
- Orele suplimentare sunt optionale si se platesc;
- Lucru sambata este optional si se plateste.

Companie ce activeaza in domeniul comertului cu produse destinate agriculturii, in special pe partea de legume, realizand acest lucru prin mai multe canale de vanzare (distributie directa, vanzare din showroom si vanzare online prin intermediul unei aplicatii tip magazin).