Administrator de birou

Genobiosis

Job expirat

RESPONSABILITATI

- lucrul la recepție în birou;
- întâlnirea cliențiilor;
- acceptarea plăților;
- primirea apelurilor telefonice;
- îndeplinirea diverselor activitați administrative;
- îndeplinirea sarcinilor de conducere;
- menținerea documentației necesare.

CERINTE

- studii superioare/secundare de specialitate;
- experiență de muncă într-o poziție similară;
- experiența în domeniul vânzărilor va fi un plus;
- capacitatea de a lucra cu PC-ul;
- vorbire clară și competentă, rezistență la stres, abilități excelente de comunicare, prietenie și focus pe client;
- aspect fizic placut;
- cunoașterea limbii române și ruse.

BENEFICII OFERITE

- lucrul într-o companie stabilă și de succes;
- un colectiv bun și prietenos;
- clădirea în centrul orașului cu cel mai nou echipament;
- ocuparea forței de muncă oficială;
- oportunitate de carieră.

Genobiosis — este o companie medicală de înaltă tehnologie care este lider în domeniul serviciilor genetice. Compania noastră oferă servicii în domeniul geneticii personale și medicale. Misiunea noastră este să oferim clienților acces la informații genetice care să le îmbunătățească calitatea vieții.