Administrator Coordonator de Departament

Lider Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Lider Plus SRL angajeaza Administrator Coordonator de Departament.

- Abilitati de comunicare;
- Responsabilitate;
- Capacitate de munca.

CERINTE

- Barbat;
- Varsta 32 -38 ani;
- Experienta relevanta in dezvoltarea departamentului;
- Studii economice superioare (Management, Marketing);
- Cunoasterea obligatorie - limba rusa, nivel conversational;
- Posesie carnet conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Dupa interviu

Lider Plus Srl este una din companiile cu o dezvoltare dinamica pe piata de materiale si echipament de constructie.

Domeniu de activitate al grupului de companii LIDER ¿¿¿ organe de asmblare - ¿¿i-a ¿¿nceput activitatea in 2004.

Datorita selectiei competente a furnizorilor deja astazi LIDER poate sa ofere un sortiment larg de materiale pentru fixare la preturi competitive.

Toate produsele oferite sunt certificate.

Lider a confirmat calitatea ¿¿nalt¿¿ a produselor sale prin intermediul certificatului ISO 9001:2000.