ADMINISTRATOR CONTRACT - DIVIZIA IT&C

SC UTI SYSTEMS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia Business Plan-ul de la Departamentul Business Development si il introduce in sistem;
- Emite, in baza Business Plan-ului cererea interna de plata (CIP) pentru achizitionarea materialelor, echipamentelor etc., conform graficului prezentat in Business Plan;
- Preia marfurile sosite in depozit si intocmeste documentele aferente (bonuri de inventar, NIR-uri etc.);
- Aloca marfurile contractului pe care au fost comandate;
- Receptioneaza si prezinta spre verificare Project Manager-ului de contract, facturile primite de la furnizor;
- Introduce in sistem facturile emise de furnizori; propune la plata facturile;
- Indeplineste atributiile ce-i revin din documentatia sistemului de asigurare a calitatii (prevederile Manualului Calitatii si a procedurilor QA).
- Efectueaza inventarul fizic al mijloacelor fixe si al obiectelor de inventar
- Intocmeste bonuri de transfer pentru predarea bunurilor de la un angajat la altul sau în cazul plecarii angajatilor

CERINTE

- Studii superioare
- 1-2 ani experienta intr.-o pozitie similara, preferabil in IT
- Cunostinte bune de limba engleza
- Abilitati de comunicare si organizare
- Rezistenta la stres si efort
- Adaptabilitate
- Confidentialitate
- Diplomatie, toleranta, calm, rabdare, tenacitate

BENEFICII OFERITE

- Sistem de bonusare in functie de realizari
- Mediu de lucru dinamic, profesionist
- Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide.

Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.