ADMINISTRATOR CLADIRI

SC ABA Outplacement Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea corespunzatoare/permanenta a cladirilor in proprietate si inchiriate;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii de utilitati, materiale si servicii diverse,
- Aprovizionarea firmei cu diverse consumabile,
- Efectuarea de alte operatiuni administrative.

CERINTE

Studii- medii/scoala post liceala/scoala de maistri
Experienta: min 3 ani
Limba engleza ; OBLIGATORIU
Permis de conducere : categoriaB
Abilitati si consotinte in domeniul contructiilor, intretinere, reparatii cladiri, energie electrica etc.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
pachet salarial atractiv
telefon de servicu
masina de serviciu
posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
pachet salarial motivant corelat cu performanta

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV in LIMBA ENGLEZA , care sa cuprinda nivelul de pregatire, experienta si pretentiile salariale la adresa:
office@aba-jobs.com, mentionand pozitia pentru care aplica

Criteriul limbii engleza este eliminatoiu. NUMAI CV-urile care indeplinesc acest prim criteriu vor fi selectate.

DESCRIEREA FIRMEI

- Consultanta pentru management si intrepinderi
- Administrare personal
recrutare si plasare forta de munca
- Sanatate si securitate in munca
- Marketing si studii de piata