Administrator cladire birouri

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarire zilnica activitate pentru personalul de paza si curatenie; stabileste programul acestora.
Verificare zilnica a functionarii corecte a tuturor utilitatilor din cladire;
Gestionarea relatiei cu chiriasii conform contractelor in derulare;
Gestionare contracte de salubritate, apa, energie, gaz si alte utilitati/prestari servicii;
Citire lunara a consumurilor de energie electrica, apa, gaz;
Urmarire stocuri de materialele pentru curatenie, aprovizionare cand este cazul;
Urmarire/verificare/revizie la instalatiile si echipamentele care desrvesc cladirile;
Identificarea reparatiilor necesare, obtinere oferte de pret pentru reparatii;
Urmarirea executiei , reparatia lucrarilor, obtinerea garantiilor de buna executie
Obtine documente de la autoritati in functie de necesitati, certificate fiscale, carte funciara, Reg Comertului, etc
Tine legatura cu furnizorii de serviciu de paza, verifica si aproba situatia privind orele prestate;
Eventuale deplasari Bucuresti/provincie.

CERINTE

Persoana serioasa;
Responsabila;
Atenta la detalii;
Orientata catre rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

Salariu 5000 lei
Contract de munca pe perioada nedetrminata
Prime Paste si Craciun

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.