Administrator camin nefamilisti

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Directorului DISI si are o persoana in subordine
Responsabilitati:
- administrarea inventarului, instalatiilor si imobilului caminului
- asigurarea curateniei, ordinii si disciplinei in incinta
- gestionarea materialelor de curatenie si intretinere
- informarea personalului tehnic in vederea remedierii defectiunilor constatate
- gestionarea costurilor si asigurarea eficientei caminului
- tinerea evidentei locatarilor si raportarea costurilor de cazare catre beneficiari, in vederea platii

CERINTE

Studii:liceu
Certificat in administrarea imobilelor
Cunostinte operare PC: Word, Excel mediu
Spirit gospodaresc
Rezistenta la stres
Atentie, perspicacitate, constiinciozitate, disciplina, organizare
Capacitate de intelegere buna, abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariul atractiv, bonuri de masa, prime
Se poate asigura cazare

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale