Administrator baze de date

AQUASoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam candidati pentru pozitia de administator baze de date.

CERINTE

Cerinţe tehnice:
Trebuie sa cunoasteti bine un sistem de baze de date (DB2, Oracle, MS SQL Server) si sa aveti experienta in lucrul cu SQL. De asemenea trebuie sa aveti cunostinte de administrare sisteme de operare (Windows, Linux, s.a.), cunostinte de virtualizare precum si de scripting intr-un sistem de operare (shell scripting). Este de dorit sa cunoasteti bine si limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Vei beneficia de o serie intreaga de avantaje intre care: salariu motivant, bonusuri de performanta, posibilitatea de a lucra de acasa, orar flexibil, deplasari in strainatate si acces la tehnologii de ultima ora.

AQUASoft wants to enrich the experience and quality of interaction between users and software applications by:

• creating innovative ways in services delivery;
• inventing tools, environments and daring approaches;
• discovering new modalities to enhance the usability of
computers, software applications and complex systems.