Administrator Baza de Date

VLAMIR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrare baza de date "my sql";
- Generare rapoarte;
- Dezvoltare aplicatii, raportari specifice;
- Intretinere aplicatii pentru uz intern;
- Implementare program gestiune, codificarea produselor;
- Organizarea bazei de date articole, clienti, furnizori, definire rapoarte marketing, vanzari, gestiune;
- Introducere, prelucrare si verificare date.
- cunoasterea programului de gestiune Wizcount constituie un avantaj

CERINTE

- Cunostinte baza de date, implementare, administrare;
- Cunostinte php si experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Limba engleza: pentru domeniul tehnic, nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial corelat cu nivelul de experiebta si cu cel al performantelor;
- Mediu de lucru modern si placut;
- Bonuri de masa.

Oferim pe piata romaneasca o gama larga de echipamente IT, de birou , echipamente multifunctionala, telecomunicatii, consumabile si articole de birou.
Suntem distribuitor autorizat pentru produse si marci recunoscute pe plan international.
Succesul companiei Vlamir se datoreaza in primul rand devotamentului si responsabilitatii echipei cu care lucreaza.
Te invitam si pe tine in echipa noastra.