Administrative Manager

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va mentine legatura cu furnizorii si colaboratorii companiei (de ex. firma de contabilitate, avocat, administratorul cladirii);
Va asigura necesarul de instrumente necesare desfasurarii activitatii biroului;
Va gestiona intocmirea documentelor de angajare;
Va verifica condica de prezenta si pontajele;
Va realiza diverse analize si rapoarte;
Va lua parte la sedinte si video conferinte.

CERINTE

Absolvent de studii superioare (studiile economice reprezinta un avantaj);
Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
MS Office;
Cunostintele de Wrike, Trello sau Jira reprezinta un avantaj;
Experienta anterioara in activitati administrative;
Persoana organizata, comunicativa, dinamica, fire pozitiva;

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.