ADJUNCT SEF DEPOZIT - BUCURESTI, TULCEA

TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera sprijin sefului de depozit in coordonarea, organizarea si verificarea activitatii logistice din cadrul depozitului si a modului de lucru al personalului din subordine
- Verifica prin sondaj documentele eliberate pentru orice miscare de marfa, atat la intrarea, cat si la iesirea din gestiune
- Este raspunzator de: modul de desfasurare si coordonare al intregului rulaj de marfa din depozit; de exactitatea datelor introduse in sistemul informational; inventarierea lunara
- Realizeaza alaturi de seful de depozit: managementul stocurilor in depozit; urmareste si verifica balanta zilnica a gestiunii, sesizand orice necorelare a stocurilor existente in depozit cu inregistrarile efectuate in sistemul informational si ia masuri de corectare a acestora
- Raspunde de obtinerea licentelor, avizelor si tuturor documentelor pe care le impune legea romana pentru toate autovehiculele ce formeaza parcul auto necesar activitatii de distributie aferente depozitului

CERINTE

- minimum studii liceale
- minimum 2 ani pe un post similar
- cunostinte privind fluxul logistic, coordonarea si verificarea rulajului de marfa, lucrul cu documente specifice gestiunii
- cunostinte operare calculator (MS office)
- cunostinte utilizare SAP (constituie un avantaj)
- cunostinte WMS (constituie un avantaj)
- abilitati de coordonare echipa; de comunicare si raportare
- aptitudini de planificare, organizare

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala, intr-un mediu profesionist si dinamic.

TABCO-CAMPOFRIO este o companie de renume in productia si distributia de produse din carne, membra a companiei multinationale Campofrio Food Group.

CAMPOFRIO FOOD GROUP, compania rezultata din fuziunea Groupe Smithfield si Campofrio, este liderul european pe piata preparatelor din carne si una dintre primele 5 companii din domeniu la nivel mondial cu un turnover de aproximativ 2,1 miliarde €.
Campofrio Food Group are peste 11,000 de angajati in cele 8 tari in care este prezenta.

Tabco-Campofrio isi desfasoara cu succes activitatea pe piata din Romania, de aproape 11 ani.