Adjunct Director Imbuteliere

United Romanian Breweries Bereprod SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste rapoarte si statistici privind functionarea linilor de imbuteliere, consumul de materiale

- Asigura comunicarea cu departamentele intretinere, aprovizionare si depozite a problemelor aparute

- Verifica si intocmeste documente de receptie, consum si transfer al productiei in sistemul informatic

- Urmareste respectarea standardelor de ordine si curatenie in spatiile de productie

CERINTE

- Minim studii medii tehnice, studii superioare reprezinta un avantaj

- 2 ani intr-o pozitie similara, in departamentul de productie ( preferabil FMCG)

- Cunostinte operare PC - Excel, Word, cunostinte ERP constituie avantaj

- Limba engleza ¿ nivel mediu

- Spirit metodic, perseverent, critic si analitic

- Personalitate orientata catre rezultate

- Rezistenta la stres

- Abilitati de comunicare si lucu in echipa

BENEFICII OFERITE

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.

Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala si conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai inalt nivel.

Se oferă un pachet motivaţional atractiv în acord cu performanţa de care veţi da dovadă.

United Romanian Breweries, cunoscuta si ca Tuborg Romania, este prima companie de bere din Europa de Est care a dezvoltat un proiect green field, fiind una din cele mai moderne fabrici de bere nu numai din Romania, dar si din cadrul grupului Carlsberg Breweries A/S. Atat resursele umane, cat si resursele materiale utilizate la construirea fabricii au fost in totalitate romanesti, demonstrand faptul ca in Romania poate fi realizat un proiect amplu, de o calitate excelenta, la standarde internationale. Deschiderea permanenta fata de consumatori si politica de transparenta totala care au caracterizat compania Tuborg inca de la inceputurile activitatii sale in Romania, au adus-o cat mai aproape de oameni, printr-o atitudine prietenoasa fata de toti romanii. Tuborg Romania produce la capacitate maxima, are peste 800 de angajati si contribuie anual cu milioane de dolari la economia Romaniei.