Adjunct Director Divizie

ELECTROAPARATAJ S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asistarea directorului de divizie in realizarea de contracte comerciale cu clientii din domeniul Auto si clarificarea conditiilor economice/tehnice;
-Intocmirea de analize de evolutie a preturilor in domeniul componentelor Auto;
-Urmarirea si analiza costurilor de productie si a preturilor de vanzare.

CERINTE

-cunostinte excelente de limba engleza
-cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj
-studii superioare (preferabil economice si/sau tenhice)
-cunostinte foarte bune de operare PC-MS Office
-cunoasterea pietei de piese si subansamble auto constituie avantaj
-experienta in vanzari industriale constituie avantaj
-dinamic, pesuasiv, cu abilitai de negociere

BENEFICII OFERITE

-traininguri interne si externe,
-posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul companiei
-bonusuri in concordanta cu rezultatele

Companie 100% privata, lider cu traditie pe piata romaneasca a producatorilor de aparataj electric de joasa tensiune, aparataj electrocasnic, aparataj de instalatii si accesorii pentru autoturisme.