Actor

Talent Media Production

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu stii ce sa faci in vara asta ? Iti doresti un job in televiziune? Vrei sa fii actor intr-o telenovela? Sau vrei sa arati lumii cat de bine canti? Iti propunem o vara nebuna! FII NOUA NOASTRA VEDETA!
Actorie- Vei lua lectii de la actorii pe care i vezi in telenovele, vei participa la filmarea telenovelelor de succes din Romania, vei vorbi cu actorii tai preferati,vei face participa la toate proiectele noastre de film.

URMEAZA-Ti VISUL! Fa primul pas spre o cariera in televiziune! Cursuri inedite! Preturi f mici! Ne dorim sa descoperim noi talente. Rate flexibile.Program flexibil. De ce sa stai degeaba vara asta si sa nu faci ceva ce- ti va marca viata? Vei avea experienta necesara pentru a ocupa postul dorit

CERINTE

spontaneitate, originalitate, pasiune, cunoasterea limbii romane

BENEFICII OFERITE

Actorie- dupa doua luni vei participa la primul tau spectacol si vei realiza primul episod dintr o noua telenovela

Fii profesionist! In vara asta implineste-ti visul! Dupa numai doua luni vei avea pregatirea necesara pt a ocupa postul dorit. Vei invata direct de la vedete..vei face propria ta emisiune, vei prezenta stiri facute de tine, vei fi actor intr-o noua telenovela romaneasca, vei avea un concert live. Incerca! Pt detalii gratuite suna la 0769 674 685, 0721 972 203, sau scrie ne la talentmediaproduction@yahoo.com