Acoount Manager

SEA Work

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitai:
· Abordarea proactiva, directa, a potentialilor clienti persoane juridice dintr-o arie alocata sau pe un anumit domeniu de activitate
· Realizarea planului de vanzari
· Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
· Acordarea asistentei si consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite servicii
· Actualizarea bazei de date cu clientii contactati si raportare catre managerul direct

Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie.

CERINTE

Te pasioneaza arta vanzarii directe si vrei sa-ti asiguri o sursa sigura de castig? Vino in echipa noastra, cautam oameni ambitiosi care sa vanda ceva nou, intr-un domeniu aflat in plina dezvoltare!

· Candidatul ideal are experienta in vanzari directe, D2D, B2B, distributie, telemarketing, telesales, Call Center , relatii cu publicul, este orientat in aceasta directie
· Are abilitati de negociere, este dinamic, comunicativ, integru, prezentabil
· Capacitate rapida de decizie
· Personalitate placuta, energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
· Activitatea se va desfasoara pe teren, la sediul clientilor
· Tinuta business obligatorie

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie