Accounts Payable: italiana, perioada determinata 6 luni

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Humangest Group este in cautarea unor tineri vorbitori de limba italiana pentru a ocupa pozitia de Account Payable in cadrul clientului sau, companie multinationala.

Responsabilitati:
- inregistreaza operatiunile contabile ale furnizorilor,
- actualizarea permanenta a sistemului informatic,
- raportare periodica catre Account Process Manager cu privire la activitate,
- inregistreaza informatiile in contabilitate,
- efectuarea platilor furnizorilor in conformitate cu procedurile grupului.

Contractul este pe perioada determinata, de 6 luni.

CERINTE

- Experienta minimum 1 an intr-o pozitie de Account Payable
- Cunostinte avansate de limba italiana
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte avansate de Excel
- Cunoasterea unui soft de contabilitate ( cunoasterea SAP este un plus)
- Studii economice finalizate

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.