Accountant payable, Companie Multinațională, București

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Număr poziții: 5
Dată începere: imediat
Responsabilități:
Operarea facturilor primite în sistem
Verificarea datelor furnizorilor în sistemul ERP
Verificarea și sortarea facturilor primite
Comunicarea cu furnizorii
Atitudine pro-activă pentru evitarea repetării erorilor
Actualizarea periodică a procedurilor de lucru

CERINTE

Absolvent studii superioare cu profil economic
Experiență anterioară minimum 2 ani
Cunoștințe de contabilitate primară
Cunoștințe limba germană citit/ vorbit/scris C1-C2
Cunoștințe limba engleză citit/vorbit/ scris C1-C2
Persoană organizată, orientată spre rezultate și client
Persoană comunicativă, dispusă să asimileze informații
Disponibilitate pentru job full time

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Asigurare medicală
Tichete de masă
Training asigurat de angajator
Oportunități de dezvoltare a carierei

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.