Account Manager - Urgently required!

S.C. ASCENDIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplicarea de tactici de Sales Hunting, prospectarea continua a pietei in cautarea de noi clienti si in vederea extinderii portofoliului
- Negocierea, cu prospectii si clientii, a conditiilor tehnice si comerciale ale contractului
- Mentinerea unui standard inalt al prezentei GTS pe piata, transformarea relatiei de vanzari intr-un parteneriat comercial pe termen lung
- Atingerea si/sau depasirea target-urilor stabilite
- Mentinerea bazei de date legate de contracte si activitatea de vanzare, in vederea informarii managementului

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta OBLIGATORIE de minim 1-2 ani in vanzari directe de servicii
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Atitudine proactiva, orientare catre rezultate si performanta
- Capacitate de mobilizare, initiativa si inovatie
- Perseverent, creativ, cu simtul umorului
- Motivatie puternica pentru o cariera in acest domeniu
- Obligatoriu permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv; masina si telefon de serviciu; mediu de lucru placut si profesionist; posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie ce vizeaza performanta si succesul, fara a incuraja competitia, ci spiritul de echipa si colaborarea eficienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in Dezvoltare Organizationala
Ascendis recruteaza pentru clientul sau GTS Telecom, cel mai important operator alternativ la nivel regional de servicii de comunicatii de date, voce si hosting pentru piata business, cu operatiuni in Cehia, Polonia, Romania, Slovacia si Ungaria.