Account Manager - sisteme de securitate

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea catre clienti a produselor companiei: solutii de securitate (sisteme de protectie) pentru magazinele de produse electronice, antene antifurt, sistem de numarare clienti, supraveghere video, carcase de protectie, accesorii etc
- Identificarea de oportunitati noi
- Identificarea de clienti noi atat in zona Bucuresti cat si in restul teritoriului tarii

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare
- Experienta profesionala in domeniul vanzarilor de 1-2 ani cel putin (NU este obligatorie experienta in vanzarea de sisteme de securitate)
- Cunoasterea limbii engleze
- Posesor permis auto cat.B
- Competente de comunicare, negociere
- Cunostinte bune de operare PC si aplicatii soft

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial format din salariu fix, bonus lunar legat de realizari si bonus anual
- Instrumente de lucru : telefon mobil, laptop, masina de serviciu

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.