ACCOUNT MANAGER - Servicii financiare - Bucuresti

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de business;
- Contactarea potentialilor clienti si identificarea nevoilor acestora;
- Negocierea conditiilor contractuale si urmarirea derularii contractelor.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Prezinta avantaj cunosterea pietei;
- Experienta minimum 1 an in vanzari B2B, obligatoriu in servicii financiare;
- Experienta releventa in managementul rela¿iilor cu clientii;
- Limba ENGLEZA - nivel AVANSAT;
- Foarte bune cunostinte de MS Office;
- Abilit¿ti dezvoltate de comunicare, negociere si interrelationare;
- Capacitate de analiz¿ si sintez¿, gândire strategic¿, initiativa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!