ACCOUNT MANAGER SERVICII- DIVIZIA MEDICALA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital strain, prezenta pe piata Europei de Vest.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:

- prezentarea serviciilor companiei catre spitale si clinici;
- promovarea si vanzarea serviciilor;
- negocierea si semnarea contractelor;
- participarea la licitatii;
- mentinerea relatiei cu medicii, directorii de spitale clinici;

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari - sectorului medical;
- prezinta avantaj experienta in licitatii pentru zona medicala;
- cunostinte de limba engleza nivel avansat/ prezinta avantaj cunoasterea limbii germane;
- cunostinte operare PC (pachetul MS Office);
- carnet de conducere categoria B;
- abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- masina si telefon de serviciu;
- training in strainatate;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!