Account Manager Pomello

Bucateperoate SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pomello.ro cauta coleg nou full time: Account manager
Divizia vizata presupune vanzarea preparatelor culinare.

Responsabilitati:
• Organizeaza intreaga activitate a site-ului;
• Urmareste cresterea vanzarilor;
• Supravegherea comenzilor telefonice si on-line;
• Introducerea comenzilor in programul specializat - foarte usor de invatat;
• Studiaza concurenta (preparate, preturi, trenduri, strategie de marketing);
• Participa la revizuirea procedurilor de lucru;
• Pregateste noi proiecte care sa ajute la cresterea nivelului organizatie;
• Urmărirea implementării corecte a procedurilor pentru activitățile desemnate;
• Colaboreaza cu productia;
• Este necesara cunoasterea produselor din meniu pentru a putea furniza informatii clientilor despre acestea (ingrediente, modalitate de preparare - basic);
• Monitorizarea feedback-ului clientilor si mentinerea unui contact strans cu acestia.

* Program de lucru: L-V 09:00 -18:00 (full time)

Inainte de a aplica, te rog sa ne vizitezi retelele de socializare pentru a vedea mai exact cu ce ne ocupam

Suntem situati in zona statiei de metrou Costin Georgian

Vor fi contactati numai candidatii potriviti.

CERINTE

Profilul cautat:
• Studii superioare finalizate;
• Cunostinte de utilizare PC si MS Office;
• Abilitati bune de comunicare (verbala si scrisa);
• Abilitatea de a urmari o sarcina pana la finalizare, de a stabili prioritati si de a respecta termenele stabilite;
• Pasionat de gastronomie;
• Amabilitate, promptitudine; punctualitate, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

* Salariul se discuta la interviu in functie de experienta
* Beneficii: masa de pranz

DESCRIEREA FIRMEI

Filosofia Bucate pe Roate

Bucate pe Roate mentine efortul de a oferi servicii de catering de o inalta calitate, permitand clientilor sa simta intregul potential al unui eveniment organizat. Produsele si serviciile oferite reprezinta tot ce se poate mai bun, preparate de calitate alaturi de servicii de top care se adapteaza armonios oricaror cerinte.

Echipa Bucate pe Roate

Bucate pe Roate reuneste o echipa de peste 50 de persoane.

Avem convingerea ca angajatii fericiti sunt esentiali pentru serviciile de excelenta pe care le oferim.

Apreciem persoanele cu idei inovatoare si ne straduim intotdeauna sa ii tinem aproape. Este o prioritate pentru noi sa avem un permanent dialog cu angajatii si de aceea suntem prima optiune a clientilor in serviciile de catering evenimente si comenzi mancare.
Oamenii reprezinta cheia succesului nostru

Dezvoltarea companiei noastre aduce cu sine oportunitati interesante pentru a promova in cariera. Atragerea, cultivarea si pastrarea talentelor sunt esentiale in viziunea noastra de evolutie.