Account Manager pentru software ERP/CRM

Adcos Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- dezvoltare baza clienti;
- prezentari de produs;
- telemarketing;
- realizarea de oferte

Cerinte obligatorii:
-perseverenta pentru indeplinirea obiectivelor de vanzari
-persoana energica, cu spirit de initiativa si incredere in sine
-abilitati foarte bune de comunicare, negociere si relationare
-putere de convingere a persoanelor de decizie
-disponibilitate deplasare in tara
-experienta in vanzari de min. 2 ani
-cunostinte foarte bune pachet MS Office
-abilitati foarte bune de lucru individual si in echipa
-dorinta de afirmare intr-un colectiv profesionist
-experienta anterioara intr-o firma de software constituie un avantaj
-experienta anterioara de utilizare / vanzare a unor produse ERP/CRM constituie un avantaj major

Oferim:
-salariu motivant + bonus din vanzari
-mediu de lucru modern si prietenos
-training specializat de vanzari solutii de gestiune ERP/CRM
-telefon mobil
-alte avantaje