Account Manager. Part/Full Time

SC FX MASTER INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Administrarea conturilor Master

* “Master - Invest” este un proiect nou lansat de compania TeleTRADE D.J.

* Contul Master a fost creat special pentru cei care tranzacţioneaza cu succes pe piaţa FOREX sii tind să obtina profituri cat mai mari, oferind experienta lor si altor traderi sau investitori in schimbul unei remunerari.

Detalii pe site-ul companiei: www.tranzactiiforex.ro

Compania Forex Trading Consult ofera pregatire preliminara pe specializarea '' Dealing pe piata Forex'', oferindu-se astfel posibilitatea reala a unei cresteri profesionale.
Programul de lucru este flexibil. Se poate lucra oricand si de oriunde. Full-time sau part-time dar si in timpul practicarii unei alte profesii.
Specializarea oferita prin Forex Trading Consult reprezinta din start un beneficiu, dumneavoastra fiind pregatiti de Specialisti si Experti pe Piata Valutara Internationala (Forex).

CERINTE

* Persoana analitica, orientata spre rezultate. Disciplinata, ordonata, cu motivare interioara si dorinta de a invata permanent si de a folosi informatia in scopul profitului.
* Seriozitate, spirit proactiv, capacitate de coordonare
* Atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate

* Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului
* Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
* Studiile superioare obligatorii

BENEFICII OFERITE

salariu fix, comisioane si bonusuri.

Consultanta financiara,compania ofera o intreaga gama de servicii in Piata Valutara Internationala,la cele mai inalte standarde printr-o retea unica de peste 200 de sucursale ,in 20 de tari.