Account Manager – IT&C

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce ofera solutii complete in domeniul IT&C
- Promovarea imaginii si a produselor firmei;
- Contactarea potentialilor clienti si dezvoltarea relatiilor cu clientii deja existenti;
- Intocmirea ofertelor, a contractelor si urmarirea executiei acestora;
- Urmarirea executiei serviciilor post-vanzare (garantii, instalari, configurari);
- Analiza pietei si transmiterea rapoartelor si propunerilor cu privire la politicile de vanzare, concurenta;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul economic/tehnic;
- Minim 4 ani experienta in domeniul vanzarilor IT&C;
- Cunostinte privind produsele si serviciile de pe piata IT&C;
- Cunostinte de Limba Engleza la nivel Avansat;
- Abilitati de comunicare si negociere cu companii importante din domeniul Telecomunicatiilor, domeniul Financiar-Bancar si Sectorul Public;
- Capacitatea de a lucra in echipa;

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.