Account Manager - FRANCEZA / ITALIANA (piata de tranzactii valutare)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru Clientul nostru - companie ce activeaza pe piata tranzactionarilor valutare online - Account Manager / Operator Call-center - FRANCEZA / ITALIANA.

Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa: nicoleta.banarie@top-assistants.ro !

Responsabilitati:
- promovarea serviciilor companiei catre potentialii clienti si atragerea lor catre investitii in piata de capital
- oferirea catre clienti a suportului informational si a asistentei tehnice de utilizare a platlormelor online
- intelegerea si cunoasterea pietei de profil si permanenta informare asupra miscarilor survenite pe piata de capital

CERINTE

- nivel avansat de cunoastere a limbii Franceze sau Italiene (scris, vorbit)
- studii superioare cu profil economic (de ex. Finante-Banci)
- minim 6 luni experienta in servicii financiare (asigurari, banci, piata de capital)
- minim 6 luni experienta in vanzari directe
- bune cunostite de operare pe calculator (MS Office)
- persoana activa, persuasiva, cu bune abilitati de comunicare si relationare
- dorinta de a invata si de a performa in domeniul pietei de capital

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant (salariu fix + comision + bonusuri) si posibilitatea de dezvoltare continua in acest domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.