Account Manager- Agentie BTL full service

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie BTL full service cu o experienta puternica in productie publicitara si organizare de evenimente.

Responsabilitati:
Mentine si dezvolta relatia cu clientii agentiei;
Dezvolta portofoliu de clienti prin activitati de new business;
Supervizeaza derularea proiectelor alocate in interiorul agentiei;
Mentine evidenta financiara pe proiectele alocate;
Raporteaza catre Account Director si Sales Manager.
Implementeaza si supervizeaza feedback-urile de la clienti.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara si in domeniu (preferabil intr-o agentie BTL- reprezinta un plus);
Studii superioare finalizate;
Cunostinte de limba engleza- nivel avansat (relationeaza cu conturi internationale);
Excelente abilitati de comunicare si vanzare;
Capacitatea de a lucra individual si in echipa;
Diplomatie si adaptabilitate;
Orientarea catre client si indeplinirea obiectivelor;
Disponibilitatea pentru deplasari;
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu experienta profesionala;
Bonusuri in functie de performante;
Asigurare medicala privata;
Mediu de lucru competitiv, posibilitate de dezvoltare profesionala.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.