account manager

RECOENERG CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MF financial iti ofera sansa de a face cariera in domeniul instrumentelor financiare.
Daca esti foarte serios, organizat, comunicativ si flexibil, daca esti convins ca vei aduce un plus companiei prin motivare, ambitie si determinare, daca esti pregatit sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice, iti oferim aceasta oportunitate.

CERINTE

- Promovarea serviciilor si a imaginii companiei
- Abilitati de negociere si vanzare
- Abilităţi de comunicare, prezentare şi ascultare
- Orientare catre client
- Persistenta si dorinta de atingere a scopului cu orice pret
- Capacitate de a lucra în condiţii de stress
- Persoana proactivă, responsabilă, entuziastă, adaptabilă, flexibilă, motivată, orientată spre rezultate, perseverenţă şi cu iniţiativă
- Experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet motivational compus din salariu fix + comisioane si bonusuri lunare, in functie de performante
- Dezvoltarea unei cariere solide in vanzari
- Posibilitati de promovare
- Training de specialitate

RECOENERG CONSULT SRL este reprezentant oficial in Romania pentru MF Financial, cea mai bună companie de brokeraj din Marea Britanie și unul dintre cei mai buni brokeri de Forex la nivel mondial.