Account Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cea mai mare companie specializata in recrutarea de personal recruteaza pentru un client international account manager. Postul este in departamentul Vnazari. Account Manager-ul va avea urmatoarele responsabilitati:
• Gestionarea relatiei cu retelele internationale si locale in ce priveste: negocierea si semnarea contractelor comerciale, implementarea sistemelor proprii, planificarea si organizare actiunilor de marketing, prospectarea pietei in vederea extinderii portofoliului de clienti
• Coordonarea echipei de vanzari din subordine
• Monitorizarea periodica a vanzarilor si platilor;
• Intocmirea de rapoarte specifice.

CERINTE

- minim 24 ani;
- maxim 35 ani;
- nimim licentiat;
- persoana orientata spre o cariera dinamica;
- persoana energica;
- persoana cu foarte bune abilitati de relationare;
- persoana sociabila;
- persoana responsabila;
- persoana proactiva;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de promovare;

- Venituri fixe + bonusuri corelate cu realizarile;

- Training de specialitate;