Account manager

Invent Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

•promovarea produselor si a serviciilor companiei;
•identificarea potentialilor clienti si largirea portofoliului;
•asistarea si consilierea clientilor in alegerea celor mai bune solutii de promovare
•realizarea planului media;
•negocierea si incheierea contractelor;
•monitorizarea derularii contractelor, impreuna cu departamentul de logistica;
•dezvoltarea legaturilor permanente cu clientii firmei;
•monitorizarea pietei specific;
•analiza si raportarea rezultatelor.

CERINTE

•Seriozitate, ambitie si perseverenta.
•Buna cunoastere a pachetului Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
•Nivel de studii medii sunt acceptate.

Constituie un avantaj:

Experienta in vanzari sau in publicitate.
Cunoasterea limbii Engleze
Permis de conducere categoria B.
Cunoştinţe despre publicitate, producţie media şi comunicare.
Candidatul perfect trebuie sa fie dinamic, cu bune abilitati de comunicare si ascultare orientate catre client.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet financiar atractiv.
Pregatire in domeniu. Mediu de lucru intr-o echipa tanara si motivata, cu experienta.
Telefon, Laptop.

Invent Media este compania de publicitate indoor, care pune accent pe vanzarea atat a spatiilor publicitare din cladiri de birouri si blocuri de locuinte cat si a altor proiecte inovative.
Infiintata in anul 2005, detine deja un portofoliu important de clienti si locatii si se afla intr-o continua si rapida dezvoltare.