Account manager

NCH Advisors INC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire lista de clienti prospecti.
Realizarea tintei de vanzari agreate.
Dezvolatrea de relatii durabile cu clientii, generatoare de venituri pe termen lung.
Mentine relatia cu agentiile de publicitate.
Ralizare de estimari de venituri reale bazate pe cercetari de piata.

CERINTE

Tanar ambitions, pasionat, doritor de a prograsa intr-un domeniu in continua dezvoltare: publicitatea online.
Candidatul va trebuii sa posede abilitati de comunicare, sa fie o persoana organizata, dinamica, cu un coeficient de inteligenta ridicat.
Peste 3 ani de experienta in vanzari (experienta anterioara in vanzarea de media reprezinta un plus)
Cunostinte temeinice de managementul timpului.
Cunostinte temeinice in utilizarea calculatorului.(word, excell, powerpoint, outlook, CRM)

NCH Advisors, Inc. este cel mai mare investitor de portofoliu, administrand investitiile Broadhurst Investments Limited in Romania.

New Century Holdings se afla pe piata romaneasca din anul 1994, iar in prezent administreaza participatii majoritare si minoritare la peste 300 de companii romanesti din diverse sectoare de activitate.

Portofoliul de participatii majoritare administrat de NCH Advisors, Inc. in Romania acopera o mare diversitate de domenii precum: industria alimentara (grupul Vel Pitar), real estate (retelele United Capital, Winmarkt si IMS Proprietati), banci (Libra Bank), IT/internet (Netbridge, Active Soft), productie si servicii industriale (Elpreco, Electroaparataj, Anticorosiv, Spiact, Sudarec, UMEB, Romlux).

New Century Holdings administreaza investitii in 11.000 de locuri de munca, unde isi desfasoara activitatea specialisti de prima mana din cele mai diverse profesii: inginerie, resurse umane, marketing-vanzari, finante-contabilitate, drept, management si dezvoltarea afacerilor, IT&C, project management, management operational, controlul calitatii si altele.

NCH Advisors, Inc. isi dezvolta echipa reprezentantei din Bucuresti.