Account Manager

Innovation Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea clientilor potentiali din zona alocata
-Identificarea nevoilor de comunicare ale fiecarui client
-Dezvoltarea de solutii personalizate pentru fiecare client
-Atragerea de noi clienti
-Consultanta si suport pentru client
-Realizarea si depasirea targetului de vinzari
-Transmiterea rapoartelor si informatiilor de piata catre seful direct

CERINTE

- capabil sa comunice usor in situatii diverse , atit la telefon cit si la vizitele fata in fata cu clientul
- perseverent si orientat catre atingerea obiectivelor
- organizat si capabil sa-si seteze prioritatile
- motivat sa se dezvolte intr-o companie tinara
- atitudine pozitiva si optimista
- disponibil pentru calatorii si program flexibil de lucru
- cu experienta in vinzari(avantaj)
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

salar fix + bonusuri

Suntem o echipa tanara si inovatoare dornica de afirmare, pregatiti penrtu orice provocare , orice obstacol care ne apare in cale .Munca prestata de noi este o garantie a devotamentului si a seriozitati cu care tratam orice client .Ingeniozitatea noastra va poate aduce prestigiu,faima si nu in ultimul rand succesul pe care vi-l doriti.
Innovation Media & Advertising este o agentie media care si-a inceput activitatea in anul 2008.
Suntem o echipa tanara, inovatoare, formata din profesionisti dornici sa implementeze noi proiecte in domeniul lor de activitate.

Misiunea noastra este sa ne afirmam cu noi proiecte inovatoare , sa redefinim domeniul media, publicitar prin cresterea calitatii si imbunatatirea serviciilor.
Datorita echipei Innovation Media, dornice sa implementeze noi proiecte, suntem in fiecare minut mai aproape de tinta propusa.
Suntem exigenţi, perfecţionişti, perseverenţi.
Suntem foarte pretenţioşi cu munca noastră şi calitatea acesteia. Urmărim excelenţa în tot ceea ce facem şi nu lăsăm detaliile în voia întâmplării.
Suntem talentaţi, dedicaţi şi concentraţi.
Nu ne lasam până nu obţinem cei mai bun pentru client. Ne mândrim cu talentul şi bunul simţ al oamenilor noştri.
Suntem conştienţi, informaţi şi orientaţi.
Ştim ce este un brand, suntem conştienţi de valoarea lui şi aplicăm toate cunoştinţele dobândite prin studiu şi experienţă pentru al evidenţia.
Suntem apreciaţi, recomandaţi şi doriţi.