Account Manager

Skill TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementeaza strategia de vanzari a produselor companiei: papetarie, birotica si rechizite.
- Identifica potentialii clienti si mentine relatia prefesionala cu acestia
- Identifica nevoile clientului si ofera produsele necesare
- Se deplaseaza la sediul clientulu pentru vizite si prezentari
- Semneaza si negociaza contracte
- Stabileste data de livrare a produselor catre client
- Colaboreaza direct cu echipa de suport pentru a satisface nevoile clientilor
- Pastreaza relatia cu clientii din portofoliu si ofera suport

CERINTE

- Experienta in vanzari
- Experienta in domeniul papetarie sau logistica/ aprovizionare/ financiar
- Comunicativitate
- Automotivare
- Proactivitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Comision din vanzari
- Bonus lunar in functie de performante
- Telefon
- Masina de serviciu
- Training-uri de perfectionare

Skill Team este o companie specializata in livrarea de servicii de resurse umane:
- Recrutare si selectie de personal
- Consultanta de resurse umane
- Training.

Clientul nostru este o companie specializata in importul si distributia de produse de birotica si papetarie.