ACCOUNT MANAGER

GTS Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea pietei in cautarea de noi clienti/ in vederea extinderii portofoliului;
-Negocierea cu prospectii si clientii a conditiilor tehnice si comerciale ale contractului;
-Mentinerea unui standard inalt al prezentei GTS pe piata, transformarea relatiei de vanzari intr-un parteneriat comercial pe termen lung;
-Atingerea si/sau depasirea target-urilor stabilite;

CERINTE

-Experienta in vanzari de servicii minim doi ani; experienta in domeniul telecom / IT reprezinta un avantaj;
-Studii superioare;
-Capacitate de mobilizare, initiativa si asertivitate;
-Foarte bune abilitati de comunicare si inter-relationare;
-Abilitati de lucru in echipa, dar si de organizare eficienta a activitatii individuale;
-Atitudine proactiva, orientare catre rezultate si performanta;
-Permis de conducere categoria B;
-Cunoasterea limbii engleze;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala
-Mediu de munca motivant

GTS Telecom este parte a grupului GTS Central Europe, cel mai important operator alternativ la nivel regional de servicii de comunicatii de date, telefonie si hosting pentru piata business, cu operatiuni ?n Cehia, Polonia, Rom?nia, Slovacia si Ungaria. Prin parteneriate locale grupul furnizeazaservicii de telecomunicatii ?n Bulgaria, Croatia, Letonia, Serbia, Slovenia si Ucraina. La editia a 5-a a Congresului European de Telecomunicatii GTS Central Europe a primit distinctia “Best Central and Eastern European Wholesale Provider”.

Pozitionataca Business Accelerator (TM) si certificataISO 9001, compania furnizeazacele mai stabile servicii de comunicatii din Rom?nia pe care le gestioneazap?nala interfata de conectare a clientilor (end-to-end). Gama de servicii GTS Telecom cuprinde solutii de transport, comunicatii de date TCP /IP, X.25 si Frame Relay, servicii Internet, hosting si solutii de telefonie.