ACCOUNT MANAGER

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti
- prezentarea firmei si a serviciilor firmei
- stabilirea de intalniri (in Bucuresti si in tara)
- participa la negocierea contractelor si a bunei lor derulari
- monitorizarea concurentei pe piata de office solutions
- mentinerea unei bune relatii cu clientii
- alte activitati de marketing si vanzari

CERINTE

- engleza nivel mediu - avansat
- carnet de conducere cat. B (minim 1 an)
- experienta pe un post asemanator minim 1 an
- cunostinte PC: Microsoft Office, Internet, Corel Draw reprezinta un avantaj
- persoana organizat, atenta la detalii, spirit de
competie dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- salariu fix 350 euro
- masina si decontarea benzinei, prime in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro