Account Manager

Societatea Nationala de Radiocomunicatii SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Concursul va consta intr-un interviu.

Actele necesare in vederea completarii dosarului de concurs sunt:
-cerere de inscriere la concurs;
-certificat de nastere;
-buletin/ carte de identitate;
-acte de studii/ calificari in original si in copie;
-curriculum vitae;
-copie/ original carnet de munca;
-certificat casatorie (daca este cazul);
-certificat nastere copii (daca este cazul)
Dosarele de concurs vor fi depuse pana pe data de 12.09.2008, ora 12:00, la Departamentul Resurse Umane al S.N. Radiocomunicatii S.A. din Bucuresti, B-dul Libertatii, nr. 14, et.4, sector 5 sau pe adresa de e-mail resurse.umane@radiocom.ro
Candidatii trebuie sa consemneze in cererea de inscrire la concurs, postul pentru care opteaza.
Interviul va avea loc in data de 15.09.2008, ora 16:00 la Sediul Central.
Anuntul va fi publicat pe site-ul public al S.N. Radiocomunicatii S.A..
Candidatii care indeplinesc cerintele de mai sus, vor fi contactati in vederea prezentarii la concurs.

CERINTE

•Studii superioare economice sau tehnice.
•Experienta de minim 2 ani intr-o functie similara din domeniul vanzarilor de produse/
servicii cu profil tehnic asemanator, de preferat telecomunicatii.
•O foarte buna comunicare verbala, cat si scrisa.
•Abilitatea de a lucra sub presiune.
•Disponibilitate la deplasari in regiune.
•Cunostinte de lucru cu PC (windows, word,office, lotus notes).
•Cunostinte avansate de limba engleza (scris, citit, conversatie)
•Domiciliul stabil in Bucuresti.
•Permis de conducere auto categoria B

DESCRIEREA FIRMEI

Operator major in gama serviciilor de radiocomunicatii