Account Manager

Ravici Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fiind o companie în continua dezvoltare avem nevoie de personal nou care sa se alature echipei noastre. Daca doriti sa va alaturati echipei noastre va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de mail contact at crm4you.

Responsabilitati Junior Account Manager
o Dezvoltarea pachetului de prospecti si de clienti;
o Pastrarea relatiei cu prospectii si clientii;
o Prezentarea companiei si a produselor în fata prospectilor sau a clientilor;
o Participarea la evenimente si intalniri cu prospecti sau clienti;

CERINTE

Cerem:
o Seriozitate;
o Implicare;
o Profesionalism;
o Prezenta fizica placuta si prestanta business.
Cerintele postului:

o Cunoasterea de bune practici si a procedurilor de punere în aplicare a sistemelor de afaceri (daca este posibil);
o Experienta în lucrul cu sisteme CRM (daca este posibil);
o Abilitati excelente de comunicare si documentare;
o Cunostiinte avansate de limba engleza si/sau germana.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
o Mediu de lucru profesionist;
o Program flexibibil;
o Recompense conform rezultatelor;
o Training-uri