Account Manager

IntelliDeal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Negociază discounturile cu diferite firme din Bucureşti pentru diferite
servicii care vor fi publicate apoi pe pagina de web a firmei
-Identifică noi clienţi, ii contactează, se intalneşte şi negociază cu aceştia; -Menţine şi dezvoltă relaţiile cu clienţii existenţi;
-Asigură clienţilor servicii de consultanţă pre/post vanzare;
-Furnizează permanent feedback pentru imbunătăţirea strategiei de marketing, astfel incat să obţină rezultate cat mai bune şi, implicit, un bonus mai mare.

CERINTE

-Agent cu experienţă in vanzări directe pentru un site de reduceri de grup-obligatoriu!
-Foarte bune abilităţi de comunicare, prezentare şi negociere;
-Perseverenţă şi putere de convingere;
-Orientare către client şi către rezultate;
-Spirit de iniţiativă, adaptare in orice situaţie
-Obişnuit cu munca de teren;
-Atitudine pozitivă, dinamic, optimist, sociabil, serios şi punctual

BENEFICII OFERITE

-Posibilitate rapidă de promovare in carieră;
-Posibilitatea de caştig nelimitat in funcţie de rezultatele obţinute;
-Training şi suport continuu.
-Remuneraţia se face la comision din vanzări, cu salariu fix, fără acoperirea cheltuielilor legate de combustibil sau alte cheltuieli anexe activităţilor desfăşurate;

IntelliDeal este o companie care activeaza pe piata reducerilor de grup, promovand ofertele speciale de tip discount ale partenerilor sai. Implementam conceptul de collective consumer pe piata romaneasca.