Account Executive

Point Max

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal este o persoana energica, onesta, cu o atitudine constructiva, inteligenta. Corectitudinea este un aspect deosebit de important, precum si seriozitatea, atitudinea principiala in relatia cu oamenii. Proactivitatea este un punct in plus. Placerea si abilitatea de a invata lucruri noi sunt esentiale

CERINTE

Cunostinte bune operare PC MSOffice - Word, Excel, navigare internet
Limba engleza - scris, vorbit
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
Capacitatea de a respecta termenele limita
Experienta in vanzari; experienta in publicitate consituite un avantaj
Capacitate de comunicare, abilitati de lucru in echipa
Prospectarea si abordarea de noi clienti
Negocierea contractelor cu potentiali clienti
Mentinerea si dezvoltarea realatiei cu clientii
Intocmirea de rapoarte saptamanale privind activitatea
Participarea la licitatii publice si private
Oferirea de consultanta clientilor

BENEFICII OFERITE

Se vor stabili in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Casa de creatie si productie tipografica